Колишні і нинішні рівненські нардепи живуть у Києві за державні гроші

28

Янв 2015

Колишні і нинішні рівненські нардепи живуть у Києві за державні гроші

; Коментировать

У четвертому кварталі минулого року компенсацію з державного бюджету за проживання в Києві отримали 300 депутатів. При чому отримали, як депутати попереднього, сьомого скликання, так вже й новообрані - восьмого скликання. Повний список депутатів оприлюднивінтернет-сайт "Лівий берег" з посиланням на публікацію в парламентській газеті "Голос України".

Серед загального списку фігурували доволі відомі прізвища політиків. Зокрема, це голова фракцій "Батьківщина" Юлія Тимошенко і "Самопоміч" Олег Березюк, дніпропетровський мільйонер Борис Філатов, брати Добкіни, колишній голова Нацбанку Степан Кубів, голова фракції Партії регіонів у парламенті минулого скликання Олександр Єфремов. 

Без сумніву (правда ж ми не здивовані?), що саме ці українські громадяни бідують і потребують компенсації. В Україні війна, економічна криза і тут кожен виживає, як може. Не обійшлось у списку, й без знаних у рівненському політикумі, прізвищи. Нардепів, котрі представляли Рівненщину у парламенті у минулому скликанні і які представляють нашу область сьогодні.

Розпочнемо із пояснення. 28 лютого 2014 року Верховна Рада обмежила пільги депутатів парламенту, скасувавши їх забезпечення службовим житлом, натомість вирішила виділяти їм ліміт коштів на оренду помешкання або на номери в готелі. Відтак, право на щомісячну компенсацію оренди житла або найму готельного номера мають народні депутати, незабезпечені житлом у Києві та зареєстровані на відстані більше 30 км від меж столиці. Уважно переглянувши увесь список із нардепами, з’ясувалося, що аж семеро народних обранців із Рівненської області потребують державної компенсації.

Першим у списку йде екс-регіонал Юрій Благодир. Хоч Юрій Анатолієвич вже не народний депутат, однак журналісти сайту "ВСЕ" час від часу бачать його в кулуарах Верховної ради. А ще його ім’я фігурувало у новинах місцевих ЗМІ в контексті призначення нового голови Рівненської ОДА. Однак сам Юрій Анатолійович пізніше її спростував. Цікаво, як він пояснить нинішню ситуацію?

Ось, наприклад, прес-служба партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"" відразу відреагувала на подію. Вона заперечує, що лідер їхньої фракції Юлія Тимошенко проживала в Києві за рахунок коштів з державного бюджету, і припускає, що мова у списках йде про депутата Юрія Тимошенко з фракції "Народний Фронт", а не про Юлію Володимирівну.

Далі за списком йде наступне ім’я нардепа від Рівненщини – Юрій Вознюк. Нагадаємо, нещодавно депутат, вирішивши виправдатись перед своїми виборцями, у соцмережі "Facebook" пояснив, чому він не голосував за зняття депутатської недоторканості та не поставив підпис під ініціативою звільнити генерального прокурора Віталія Яреми. Можливо, і цього разу ми зможемо прочитати його пояснення у соцмережах. Можливо відразу пояснить Юрій Володимирович й позицію свого колеги по партії і по фракції "Народного фронту" Вадима Сидорчука, який теж отримав компенсацію за проживання в столиці.

У минулому міський голова Сарн, а нині народний депутат Сергій Євтушок також отримає компенсацію за проживання у столиці. Щоправда колись в інтерв'ю сайту "ВСЕ" пан Сергій розповідав, що його родина має квартиру у Києві, однак здає її в оренду. На Рівненщині його знають як чесного та відкритого політика. Можемо припустити, що отримані гроші Сергій Євтушок віддасть на допомогу бійцям в АТО.

Хоча з іншого боку, хто точно може пожертвувати своєю компенсацією на благодійність для АТО  – то це нардеп від "Свободи" Олег Осуховський. Пригадаймо його передвиборчу агітацію? Тоді рекламні щити Рівного рясніли фотографіями пана Олега в камуфляжі, броніку і з автоматом. Та передвиборчі розповіді про страшні події на сході, побачені на власні очі.

Голова Рівненської облдержадміністрації Віталій Чугунніков також прописаний у 30 км від меж столиці. Хоча наразі, виконуючи свої обов’язки, знаходиться у Рівному. Щоправда Віталій Семенович вочевидь був змушений проводити багато часу в столиці поки тривали співбесіди та погодження перед призначенням головою Рівненської ОДА.

А от якими державними справами у Києві займався Валентин Королюк? Адже він теж отримав компенсацію з державного бюджету за проживання. Так само як і колишній регіонал, ректор, голова Рівненської ОДА та бізнесмен (потрібне підкреслити - авт.) Микола Сорока. Що не кажіть, а Микола Петрович настільки бідна людина, що й справді потребує наших з вами грошей.

Як не прикро, але для України настали важкі часи. На сході йде війна, яка стосується кожного із нас, тисячі смертей та біль наших воїнів – це і наша проблема. Зараз, як ніколи, маємо набратися сил, ми повинні навчитися жити та перемагати. Варто  допомагати своєму брату та віддати все, аби разом здолати фашистського ворога. А отримувати компенсації у той час, коли смерть крокує по лінії вогню, це якось, м'яко кажучи, не правильно. Ми ж воює за одну вільну та незалежну мрію?...

Щоб збільшити зображення клікніть тут

З нинішніх нардепів, які представляють в українському парламенті Рівненщину, не отримали компенсацію за проживання троє: депутати від Блоку Петра Порошенка Василь Яніцький і Олександр Дехтярчук та нардеп від Радикальної партії Андрій Лозовий.

http://vse.rv.ua/politika/1422451427-kolishni-i-ninishni-rivnenski-nardepi-zhivut-u-kiievi-za-derzhavni-groshi.html

Опубликовано в Ровно

Оставить комментарий