Податок на нерухомість: Скільки доведеться українцям заплатити за свої помешкання?

09

Июль 2019

Податок на нерухомість: Скільки доведеться українцям заплатити за свої помешкання?

; Коментировать

Українці, які володіють квартирами від 60 кв. м і будинками від 120 кв. м, з 1 липня повинні заплатити податок на нерухомість. Об этом сообщает ternopilinfo.in.ua со ссылкой на СМИ.

Що потрібно знати при оплаті за “зайві” квадратні метри, розповів економіст Ілля Несходовський.

За словами експерта, не всім українцям приходять повідомлення про необхідність сплати податку, проте це не означає, що люди будуть звільнені від цього податку в майбутньому.

“Якщо вам не приходили повідомлення за 2016 2017, 2018 роки, а ми зараз платимо за 2018 рік, то зараз може прийти повідомлення, щоб ви сплатили податок відразу за всі роки, коли ви не платили. Ви все одно його заплатите коли-небудь в майбутньому “, – пояснив він.

Несходовський зазначив, що люди, які не отримували податкові повідомлення, можуть бути звільнені від штрафних санкцій за несвоєчасну сплату податку.

“Але є один нюанс. У Податковому кодексі зазначено чітко – питання не в тому, отримали ви чи ні, а чи було надіслано повідомлення відповідним податковим органом. Ми знаємо, як працює наша пошта.Могли не отримати, могли кинути в інший ящик, або якісь інші причини. Тут виникає ситуація – ви говорите, що не отримали, вони показують підтвердження, що відправляли вам, і як результат вам будуть нараховані штрафні санкції “
, – розповів економіст.

Читайте також: Українці найбільше скаржаться на корупцію в системі освіти

Джерело статті: “https://ukr-space.com/news/95266”

Опубликовано в Украина

Оставить комментарий