Телеміст між NewsOne і Росія 1: з’явилася реакція СБУ

09

Июль 2019

Телеміст між NewsOne і Росія 1: з’явилася реакція СБУ

; Коментировать


Служба безпеки України ініціює невідкладне скликання позачергового засідання РНБО у зв’язку із запланованим телемостом між телеканалами NewsOne і Росія 1.

Як заявив тимчасово виконуючий обов’язки голови СБУ Іван Баканов, спецслужба направила керівникам медіахолдингу Новини (телеканали 112 Україна, NewsOne і ZIK) повідомлення про відповідальність за проведення телемосту з каналом Росія та іншими мовниками держави-агресора, які перебувають під санкціями РНБО.

Також Баканов звернувся до Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення щодо можливості попередження телеканалів про неприпустимість порушення ліцензійних вимог і чинного законодавства, що може стати підставою для застосування щодо них штрафних санкцій.

Раніше повідомлялося, що телеканал NewsOne бізнес-партнера Віктора Медведчука і пропагандистський канал Росія1 анонсують проведення телемосту Треба поговорити!

Крім того, в понеділок, 8 липня, о 9:10 в телепрограмі забороненого в Україні телеканалу Россия24 запланований вихід інтерв’ю з Віктором Медведчуком.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/telemist-mizh-NewsOne-i-rosiia-1-ziavylasia-reaktsiia-sbu/” Об этом сообщает headlines.in.ua со ссылкой на СМИ.

Опубликовано в Украина

Оставить комментарий